Strojní mechanik ve výrobní firmě (příležitost pro absolventy)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte technické vzdělání a rádi byste získali stabilní práci a dobrou mzdu? Nebojíte se manipulace se stroji a jste manuálně zruční? Úspěšná firma z Prostějova nabízí místo strojního mechanika.

Náplň práce:

- údržba a obsluha strojů
- seřizování a opravování výrobních zařízení
- kontrolování kvality výstupního produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní práce na HPP
- odpovídající mzda a bonusy po zapracování
- pozice s perspektivou odborného i profesního růstu
- stravenky + stravování v rámci pracoviště
- řada firemních bonusů (příspěvky, sick days, flexipasy aj.)
- nástup ihned: okres Prostějov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Významná společnost z oblasti průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technické vzdělání (SOU/SŠ) – i absolventi
- zkušenost s prací podle technických výkresů
- ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2581053  Datum zveřejnění: 27.5.2016