Zákaznická podpora s Aj (od 25.000 Kč) – i absolventi

SUGESTO s.r.o.

Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Kroměříž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte příjemné vystupování a umíte komunikovat? Domluvíte se anglicky? Úspěšná výrobní firma z oblasti Prostějova hledá do svých řad posilu na pozici Zákaznické podpory s Aj.

Náplň práce:

- řešení požadavků zákazníků
- komunikace s českými i zahraničními zákazníky
- práce s dokumentací a reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- atraktivní pozice v silné rostoucí firmě (HPP)
- využití cizího jazyka (zlepšování schopností)
- zajímavá mzda
- příjemné prostředí
- zajištění stravování přímo v areálu
- firemní benefity
- možný okamžitý nástup

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Silná výrobní společnost z lokality Prostějov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ (i absolventi)
- Aktivní angličtina + další jazyk výhodou
- komunikativnost, sympatické vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2581059  Datum zveřejnění: 27.5.2016