Montážní technik – výjezdy i do zahraničí (od 24.000 Kč) | Prostějov

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Vyškov, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme anglicky hovořícího montážního technika, který by rád jezdil i do zahraničí! Pracujte ve významné firmě, která Vám poskytne slušné finanční ohodnocení, pestrou náplň práce a zároveň zajímavý balíček benefitů!

Náplň práce:

- montování strojů a zařízení na základě technické dokumentace
- testování strojů a uvádění do provozu
- po zapracování výjezdy i k zahraničním zákazníkům

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi dobrá příležitost na HPP
- stabilní místo ve společnosti s dobrým jménem
- slušné finanční ohodnocení s možným růstem
- zaměstnanecké benefity
- možnost odborného i jazykového vzdělávání
- možnost seberealizace
- přátelský kolektiv
- nástup možný ihned
- lokalita: Prostějov

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost se zákazníky po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. 1 rok praxe jako montážní technik
- technické vzdělání – SOU/SŠ/VŠ
- nutná znalost anglického jazyka na úrovni min. B1
- velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- ochota cestovat do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2581081  Datum zveřejnění: 27.5.2016