Konstruktér – i s kratší praxí (27.000 Kč) | Prostějov

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Konstruktéři - chcete své vzdělání a zkušenosti zúročit ve firmě, která Vám nabídne pružnou pracovní dobu, stabilní zázemí, zajímavý balíček benefitů a také zajímavou mzdu?

Náplň práce:

- zpracování a tvorba technické dokumentace dle požadavků zákazníka
- hledání možnosti zlepšení stávajících konstrukčních řešení
- sestavování výkresů v rámci CAD – následně implementace do výroby
- dohled nad zaváděním projektu do výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá příležitost na HPP v Prostějově
- možnost seberealizace a osobního rozvoje
- práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
- možnost využití cizího jazyka
- zaměstnanecké benefity
- odborné/jazykové vzdělávání
- pružná pracovní doba
- různé příspěvky, aj.
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost působící v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. 1 rok praxe na pozici konstruktéra ve strojírenství
- pokročilá znalost 3D CAD a výkresů
- schopnost samostatně navrhovat řešení
- znalost AJ/NJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2581176  Datum zveřejnění: 27.5.2016