Tiskař – výrobní společnost (od 23.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného a díky praxi zaběhnutého tiskaře pro obsluhu moderního stroje ve výrobní společnosti!

Náplň práce:

- obsluha a nastavení tiskového stroje
- dohled nad operátory stroje
- zodpovědnost za správné seřízení, údržbu při/po tisku

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní místo na HPP v úspěšné společnosti v Olomouci
- přátelské prostředí vč. podpory kolegů/nadřízeného
- týden dovolené navíc
- zaměstnanecké výhody
- firemní akce
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Významná firma působící v Olomouci, která nabídne odbornou realizaci, zajímavé benefity a stabilní místo na HPP.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. 1 rok praxe na pozici tiskaře/operátora tisku na ofsetovém stroji
- chuť realizovat se v moderním provozu významné společnosti
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2583597  Datum zveřejnění: 30.5.2016