Hlavní účetní s AJ (od 35.000 Kč) | Prostějov

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud máte zájem o práci v moderní výrobní firmě se stabilním postavením na trhu, která poskytne příjemné prostředí, bohaté zaměstnanecké benefity a celkově zajímavé pracovní podmínky, pak jste narazili na inzerát, na který prostě musíte odpovědět! Hledáme zkušenou a anglicky hovořící posilu do účetního týmu výrobní společnosti.

Náplň práce:

- zajištění kompletního účetnictví společnosti – závěrky, DPH, ostatní daně, faktury, banka, aj.
- tvorba příslušných předpisů v rámci firmy
- spolupráce s kolegy na finančním oddělení
- úzká spolupráce s týmem účetních

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandardní prostředí pro výkon práce v moderní firmě
- zajímavé finanční ohodnocení vč. dalších složek
- široký balíček zaměstnaneckých benefitů
- možnost vzdělávání vč. zdokonalování se v jazyce
- pružná pracovní doba, stravování na pracovišti, aj.
- nástup možný ihned
- lokalita pracoviště: Prostějov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost působící v Ol. kraji.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na pozici účetní/hlavní účetní ve výrobní firmě
- angličtina na pokročilé úrovni
- znalost kompletního účetnictví do hloubky – zákony, předpisy, aj.
- zkušenosti s vedením týmu výhodou
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2588230  Datum zveřejnění: 1.6.2016