Disponent s AJ (od 28.000 Kč) | Prostějov

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme anglicky hovořícího kolegu či kolegyni s praxí v expedici, a to ideálně ve výrobní společnosti.

Náplň práce:

- zajišťování přepravy dílů k zákazníkům po celém světě
- kontrola zboží na skladu před odesláním zákazníkovi
- komunikace s celním úřadem, zodpovědnost za clo
- spolupráce s kolegy v rámci výroby a skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní místo na HPP v perspektivní společnosti v Prostějově
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- plně hrazené jazykové vzdělávání
- možnost odborného vzdělávání
- zaměstnanecké benefity
- pružná pracovní doba
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost se zajímavým strojním vybavením dodávající do celého světa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v expedici ve výrobní firmě jako logistik, disponent, aj.
- angličtina na pokročilé úrovni – slovem i písmem
- znalost SAP výhodou
- komunikativnost, organizační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2597264  Datum zveřejnění: 7.6.2016