Plánovač výroby - skvělá pracovní příležitost!

SUGESTO s.r.o.

Olomoucký kraj, Okres Vyškov, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu/kolegyni do logistického týmu, na pozici Plánovač výroby. Získejte práci v mezinárodní společnosti v Prostějově, nové zkušenosti a zajímavá ohodnocení! Čtěte více a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

- nejprve se seznámíte s celým výrobním procesem krok po kroku
- po přijetí zakázky zadáte potřebné údaje do systému a naplánujete její průběh
- je důležité vyhovět zákazníkovi, proto musíte dodržovat smluvené termíny dodání, příp. proaktivně řešit zpoždění zakázky – s tím souvisí také podílení se na optimalizaci výroby
- dalším důležitým úkolem je kontrola skladových zásob a komunikace s oddělením nákupu
- celý průběh zakázky budete dokumentovat a vše pravidelně reportovat nadřízenému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- získáte u nás zajímavou práci a zjistíte, jak to chodí v úspěšné zahraniční společnosti
- vyrábíme v moderní hale a používáme nejnovější technologie
- seznámíte se s mladým a přátelským kolektivem
- budete mít spoustu příležitostí k rozvíjení jazyka, a to jak při aktivním používání v práci, tak v jazykových kurzech, na které Vám přispějeme
- odměníme Vás zajímavou mzdou a přidáme i bonusy
- nepřijdete ani o lákavé benefity
- Práce je na HPP a sídlo společnosti v Prostějově

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- hledáme uchazeče s technickým vzděláním a citem pro výrobu
- důležité je umět dobře anglicky, pokud znáte i jiný jazyk, je samozřejmě velkou výhodou
- určitě uvítáme zkušenost s plánováním výroby
- a malá rada – komunikativnost a pozitivní přístup na nás vždy udělají dojem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2617278  Datum zveřejnění: 21.6.2016