Technik elektro údržby - příležitost i pro absolventy!

SUGESTO s.r.o.

Olomoucký kraj, Okres Vyškov, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost v Prostějově rozšiřuje svůj tým o šikovného údržbáře strojů! Máte chuť poznat mezinárodní prostředí úspěšné společnosti, pracovat s moderními stroji a technologiemi a hledáte práci v přátelském kolektivu? Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

- budete se starat o stroje jak po stránce mechanické, tak i elektro
- s každým strojem se seznámíte tak, že budete schopni najít na něm sebemenší závadu a opravit ji
- stroje budete také programovat a zkoušet, jestli správně fungují
- také budete pracovat s technickými výkresy a vytvářet příslušnou dokumentaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- skvělá příležitost uplatnění i pro absolventy strojírenských škol
- samozřejmě stabilní zázemí v přátelském kolektivu mezinárodní výrobní společnosti
- svým zaměstnancům umožňujeme profesní růst
- za vaši práci vás řádně odměníme mzdou
- a nabídneme také systém různých firemních benefitů
- společnost se nachází v Prostějově
- nástup je možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost v Prostějově

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- strojírenské vzdělání – dáváme příležitost i šikovným absolventům!
- určitě platnou elektro vyhlášku (50/§6)
- zkušenost s opravou strojů je pro Vás výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2617290  Datum zveřejnění: 21.6.2016