Technická podpora zákazníků – spojení technických znalostí s angličtinou

SUGESTO s.r.o.

Olomoucký kraj, Okres Vyškov, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete změnu? Hledáte práci v moderním prostředí, kde budete v neustálém kontaktu s lidmi a zároveň využijete svých technických znalostí? Chopte se příležitosti a zašlete nám životopis!

Náplň práce:
- každý den budete komunikovat se zákazníky z celého světa a řešit jejich požadavky
- zákazníkům budete zároveň i technickou podporou, budou se na Vás obracet s konkrétními dotazy, týkající se strojů a náhradních dílů
- technicky budete také vypomáhat svým kolegům v oddělení zákaznické podpory
- samozřejmostí je tedy práce s technickou dokumentací
- budete přijímat poptávky a tvořit nabídky, vše budete zadávat do systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- v každém případě velice příjemné prostředí moderní společnosti v Prostějově
- v našem kolektivu panuje vždy dobrá nálada
- umožníme Vám osobní i kariérní růst
- zaplatíme Vám jazykové kurzy
- štědře Vás odměníme mzdou a za kvalitní práci ji i navýšíme
- nepřijdete ani o zajímavé benefity
- jedná se o práci na HPP a na nástupu se s Vámi rádi domluvíme ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost se sídlem v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technické vzdělání je velkou výhodou
- znalost angličtiny je tu určitě nutná, budete ji používat denně, další jazyk už je výhodou
- hledáme pracovníka, který rozumí technické dokumentaci
- a pokud máte příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, tak už Vám nic nechybí!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2617301  Datum zveřejnění: 21.6.2016