Zámečník - parádní příležitost v Přerově - už jen jedno místo!

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabídneme příležitost manuálně zručnému zámečníkovi! Chcete se rozvíjet v přátelské firmě a podporujícím kolektivu? Pak čekáme na Váš životopis!

Náplň práce:

- Vaší náplní práce bude převážně zámečnická činnost - budete brousit, svařovat, pilovat, atd. různé části, které posléze vytvoří celek
- na základě pokynů budete upravovat díly tak, aby byly v souladu s požadavky zákazníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

- šikovným jedincům, kteří mají chuť do práce a chuť se rozvíjet nabízíme HPP v úspěšné firmě v Přerově, která má stabilní zaměstnaneckou základnu
- Vaši mzdu nastavíme podle Vašich zkušeností tak, abyste byli spokojeni Vy, a zároveň i my
- pro nově nastoupivší zaměstnance máme připravený zaměstnanecký balíček plný různých možností
- naše pracovníky chceme rozvíjet, proto je zde možnost odborného rozvoje
- pro Vás odpočinek máme připravený týden dovolené navíc
- přivítáme Vás v příjemném kolektivu
- a vezmeme Vás klidně ihned!

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost, která se stará o zaměstnance, poskytuje kvalitní zázemí vč. balíčku zaměstnaneckých benefitů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pro tuto práci strojírenské vzdělání, je nám jedno jestli s výučním listem nebo maturitou
- samozřejmostí by mělo být čtení výkresů, v této práci se bez výkresu neobejdete
- budeme rádi za zápal pro práci - chceme aktivní a samostatné človíčky, se kterými se i zasmějeme
- dojem na nás uděláte i platným svářečákem na CO2 nebo vazačským a jeřábnickým průkazem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2623722  Datum zveřejnění: 28.6.2016