Svářeč CO2 | velmi dobrá příležitost v Přerově

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

COčko Vám není cizí? Využijte této příležitosti!

Co budete dělat:

- svařovat a navařovat dle výkresů a přání zákazníka
- materiál si budete muset připravit před samotným svařováním
- budete kontrolovat sváry, příp. návary

Zaměstnanecké výhody, benefity

- za kvalitně odvedenou práci Vás také kvalitně odměníme
- můžete pracovat na HPP ve stabilní firmě, která už je na trhu nějakou řadu let a stále si drží skvělé postavení
- příležitost, kterou Vám zde nabízíme, je na jednu směnu a na HPP
- budete mít zajištěné stravování přímo na pracovišti, a to i s benefitem příspěvku na stravu
- připravíme Vám zaměstnanecký balíček, který určitě oceníte
- nástup Vám umožníme ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní firma, která již dlouhodobě působí ve strojírenském odvětví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- potřebujeme praxi v délce min. 2 let jako svářeč CO2
- neměl by Vám chybět platný svářečský průkaz na COčko, další průkazy jsou výhodou
- uvítáme pečlivého člověka, který svou práci dělá pořádně a je spolehlivý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2646725  Datum zveřejnění: 14.7.2016