Inženýr kvality s AJ (od 32.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Olomoucký kraj, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 32.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte dobrý vztah k výrobě, kvalita věcí Vám není lhostejná a láká vás prostředí automotive? Pak jste na správné adrese! Výrobní společnost v Olomouci nabízí kvalitní pracovní prostředí, stabilní zázemí, přátelský kolektiv a odpovídající mzdové ohodnocení novému kolegovi na pozici Inženýra kvality! Tak neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce:

- zaručení nejvyšší kvality výrobků zákazníkům
- řešení zákaznických požadavků a reklamací
- odstraňování příčin vzniku vad a provádění preventivních opatření
- vývoj nových technologických postupů ve výrobě
- spolupráce s oddělením kvality a logistiky, tvorba dokumentací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pestrá náplň práce v mezinárodním prostředí automotive
- moderní hala, vybavení a technologie
- přátelská atmosféra
- hrazené jazykové kurzy a každodenní využívání angličtiny
- rostoucí finanční odměna s bonusy
- široké spektrum různých benefitů společnosti
- práce na HPP na Olomoucku

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost, působící v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- dobrá znalost angličtiny, další jazyk výhodou
- zkušenosti na oddělení kvality v automotive výhodou
- znalost normy ISO 16949 a nástrojů kvality
- logické uvažování, cit pro výrobu, organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2658383  Datum zveřejnění: 22.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 32.000 Kč