Manažer zahraničního obchodu (od 35.000 Kč) – práce na HPP v Olomouci!

SUGESTO s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou práci v obchodní sféře výrobní společnosti a chcete občas vypadnout z kanceláře? Rád/a cestujete a umíte dobře anglicky? Zúčastněte se výběrového řízení na pozici Manažer zahraničního obchodu a přijďte se dovědět více!

Náplň práce:

- neustálé rozvíjení obchodních vztahů s klíčovými zahraničními zákazníky
- pátrání po nových obchodních příležitostech, akvizice nových zákazníků
- kompletní znalost celého výrobního portfolia společnosti
- jednání o obchodních podmínkách a cenových nabídkách, tvorba prezentací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouvu na HPP v úspěšné zahraniční společnosti v Olomouci
- v našem moderním prostředí vždy vládne přátelská atmosféra
- možnost cestování do zahraničí a každodenní příležitost využívání angličtiny
- příspěvky na jazykové kurzy a jiná školení
- velice zajímavé mzdové ohodnocení s měsíčními bonusy
- prostředky potřebné k vykonávání práce poskytneme i k soukromým účelům
- nabídneme také spoustu dalších nefinančních benefitů
- společnost sídlí v Olomouci a nastoupit můžete ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost se sídlem v Olomouci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- určitě pokročilou angličtinu – budete komunikovat denně
- velkou výhodou je praxe na podobné pozici
- ŘP sk. B – aktivní řidič
- hledáme komunikativního kolegu/kolegyni s příjemným vystupováním ochotou cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2687483  Datum zveřejnění: 11.8.2016