Lákavé odměny na pozici Zámečník! Nepropásněte!

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Okres Olomouc, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu do týmu zámečníků! Začleňte se do přátelského kolektivu, získejte zajímavé odměny a práci v Přerově! Čtete více a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

- práce spočívá v jakékoliv ruční úpravě kovů – řezání, broušení, svařování
- budete pracovat s výkresy
- občas vyjedete i do terénu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- v první řadě práci v příjemném prostředí strojírenské společnosti v Přerově
- poznáte tu spoustu nových přátelských kolegů
- za Vaši práci Vás řádně finančně ohodnotíme
- za šikovnost a pracovitost navíc přidáme odměny
- přispějeme na obědy a nabídneme další benefity
- dopřejeme také delší odpočinek
- práce je v Přerově a nastoupit můžete klidně ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost v Přerově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU vzdělání strojírenského charakteru
- velkou výhodou je zámečnická praxe
- určitě požadujeme svářečský průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2695979  Datum zveřejnění: 18.8.2016