Nákupčí (od 31.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Olomoucký kraj, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zahraniční výrobní společnost hledá do svého přátelského týmu kolegu na pozici Nákupčí. Nabízíme práci ve vysoce moderním prostředí, lákavou finanční odměnu, delší dovolenou a jiné benefity! Zašlete nám svůj životopis a zapojte se do výběrového řízení!

Náplň práce:

- přehled o množství materiálu na skladě
- objednávání potřebného materiálu pro výrobu
- jednání o dodacích podmínkách s dodavateli a sepisování smluv
- zajišťování přepravy materiálu
- spolupráce s plánovači a ostatními kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- moderní zahraniční společnost s pracovištěm v Prostějově
- přátelský tým
- hrazené jazykové kurzy
- lákavé mzdové ohodnocení s bonusy
- dovolená nad rámec zákona
- spousta dalších firemních benefitů
- práce na HPP, nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská firma se sídlem v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- angličtina na pokročilé úrovni, další jazyk výhodou
- zkušenosti s nákupem
- schopnost komunikovat a pracovat samostatně i v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2697367  Datum zveřejnění: 19.8.2016