Technolog vstřikování plastů – lákavá náplň práce a zajímavé podmínky!

SUGESTO s.r.o.

Olomoucký kraj, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Toužíte po akčnější práci? Máte dobrý vztah k výrobě a chcete mít velký podíl na její organizaci? Specializujete se v oblasti vstřikování plastů? Nenechte si utéct tuto příležitost a získejte práci, která Vás bude opravdu bavit!

Náplň práce:

- Vašim hlavním úkolem bude zajistit vše tak, aby celý výrobní proces bezchybně fungoval
- když vznikne nějaký problém, najdete jeho příčinu a vymyslíte, jak mu příště předcházet
- každý Váš nápad, jak celý proces vylepšit a výrobu zefektivnit, bude vítán s otevřenou náručí
- budete spolupracovat s kolegy z oddělení kvality a logistiky
- své kroky budete zavádět do informačního systému a reportovat nadřízenému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- v první řadě stabilní práci v mezinárodním prostředí, kde nuda a stereotyp jsou cizí slova
- poznáte know-how úspěšné společnosti, jejíž produkty máte denně na dosah
- odměníme Vás přesně tak, jak si zasloužíte a rádi Vám dáme i něco navíc
- v našem přátelském týmu se Vám bude určitě také líbit
- rádi Vám pro Vaše zdokonalení uhradíme např. kurzy cizího jazyka
- občas Vás pošleme trochu si zasportovat a určitě nepřijdete ani o jiné zajímavé benefity
- práce je na dobře dostupném místě v okr. Prostějov
- když budete moci, bereme Vás Ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- nejlépe vzdělání v technickém oboru nebo alespoň zkušenost na podobné pozici
- určitě musíte vědět, jak fungují vstřikovací lisy a jak se s nimi pracuje
- budete často mluvit anglicky, takže vítáme její znalost
- a pokud máte organizačního ducha, tak tady ho jistě využijete

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2729981  Datum zveřejnění: 19.9.2016