Recepční

SunGarden.cz s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Venušina 897, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (42240)

Pracoviště a kontakty

Firma:SunGarden.cz s.r.o., IČ 22798749
Pracoviště:SunGarden.cz s.r.o.-002, Venušina 897/5, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- správa offline a online poptávkových rezervačních kanálů, tvorba cenových nabídek
- zadávání rezervací do recepčního systému Previo a další práce s ním
- obsluha platebního terminálu a běžné kancelářské techniky
- správa uzavřených rezervací, vystavování faktur
- řešení reklamací a komunikace s hosty v českém i cizím jazyce
- správa webového rozhraní, aktualizace informací, vkládání novinek, akcí
- check in a check out hostů
- kontrola úklidu apartmánů a tvorba pracovních plánů pokojských
- pomoc se snídaňovým servisem
- kontrola poskytovaných služeb
- vedení a evidence skladových zásob, pravidelné nákupy
- provozní činnost - dohled nad stavem vybavení
Požadavky:
- řidičský průkaz
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- uživatelská znalost Microsoft Word a Microsoft Excel
- výborný mluvený a psaný projev
- německý, ruský jazyk výhodou
- vzdělání v oblasti cestovního ruchu, hotelnictví a gastronomie výhodou
HPP
Plat: 14.000 - 16.000,- Kč + nenárokové motivační ohodnocení
Úvazek: po zaučení 40 hod/týdně s možností přesčasů, pracovní doba flexibilní dle domluvy, občasná práce i o víkendu
Místo výkonu: Venušina 897/5, Liberec 1- Staré město, 460 01
Vzdělání: středoškolské nebo vysokoškolské
Nástup: leden 2017
Zaslat životopis e-mailem a do předmětu uvést vždy pozici, o kterou se ucházíte, popř. se hlásit osobně v úterý v době 9.00-12.00 hod. - životopis s sebou

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11691010749

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní