Technik oddělení výroby

SUNGWOO HITECH s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Rovince 895, 1 2 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-28
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:SUNGWOO HITECH s.r.o., IČ 26869918
Pracoviště:Na Rovince 895, Hrabová, 720 00 Ostrava 20

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-06-28
Mzdové rozpětí:od 16000 do 19000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Očekáváme:
- VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření (elektro, strojírenství, atd.);
- Praxe ve výrobním podniku vítána;
- Orientace v technické dokumentaci;
- Výborná znalost programu MS EXCEL;
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – každodenní komunikace s korejským nadřízeným;
- Odolnost vůči stresu, časová flexibilita, samostatnost, loajalita;
- Ochota pracovat také noční směny, práce vhodná pro absolventy.

Náplň práce:
- Zpracování denních reportů pro manažera oddělení a další úseky společnosti;
- Každodenní podpora oddělení řízení kvality;
- Převaha práce v prostředí výrobní haly;
- Řešení operativních záležitostí vzniklých na všech stupních výrobních procesu;
- Kontrola a revize záznamů pracovních norem;
- Zlepšování výrobního procesu a další úkony dle požadavků nadřízeného.

Další podrobnosti:
- Měsíční bonus do výše 5.000,- Kč dle individuálních, popř. týmových kritérií;
- 13. mzda (vyplácená 50% jako letní, 50% jako zimní bonus)
- Firemní stravování, stravenky v hodnotě 90,- Kč;
- Příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc dle odpracovaných let;
- Nástup možný ihned, popř. dle individuální dohody.

Životopisy zasílejte v českém i anglickém jazyce.

Poslední změna:2016-06-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11000930730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou