Asistent / asistentka oddělení process engineering (inspektor rozměrové specifikace svařovaných dílů)

SUNGWOO HITECH s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Rovince 895, 720 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech (21493)

Pracoviště a kontakty

Firma:SUNGWOO HITECH s.r.o., IČ 26869918
Pracoviště:Na Rovince 895, 72000 Ostrava 20

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-16
Mzdové rozpětí:od 16000 do 19000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Měsíční bonus do výše 5.000,- Kč dle individuálních, popř. týmových kritérií
Naturální výhody, Příspěvek na penzijní připojištění
Podnikové stravování, Firemní stravování, stravenky v hodnotě 90,- Kč
Dovolená navíc, Dovolená navíc dle odpracovaných let
Zvláštní prémie, 13. mzda (vyplácená 50% jako letní, 50% jako zimní bonus)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
Inspekce rozměrové specifikace svařovaných dílů (kontrola, řešení problémů týkající se kvality, návrh nápravných opatření, implementace nápravných opatření do provozu)
Každodenní spolupráce s odděleními Kvality a Produkce
Komunikace se zákazníky prostřednictvím pravidelných porad nebo elektronické pošty
Zlepšování pracovních postupů a výrobních procesů (tvorba, návrhy, řízení návrhů)
Zpracování měsíčních tabulkových analýz, grafů
Psaní denních hlášení

Pracovní předpoklady:
SŠ/VŠ – strojního zaměření (zkušenost a praxe na obdobné pozici výhodou)
Pokročilá znalost MS Office
Znalost CAD systémů (není podmínkou)
Řidičský průkaz sk. B
Komunikativní znalost AJ
Manuální zručnost, technické myšlení
Samostatnost
Týmový duch
Ochota práce přesčas.

Poslední změna:2017-01-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9855740776

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání