Junior operátor/-ka oddělení střižna materiálu

SUNGWOO HITECH s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Rovince 895, 1 2 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
12300 - 14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve skladech (43210)

Pracoviště a kontakty

Firma:SUNGWOO HITECH s.r.o., IČ 26869918
Pracoviště:Na Rovince 895, Hrabová, 720 00 Ostrava 20

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-16
Mzdové rozpětí:od 12300 do 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Co vás čeká

- Zaškolování se v obsluze všech strojů a ve vyplňování reportů
- Pomoc při přípravě materiálu pro zpracování
- Podpora střihacích operací
- Podpora operací při rozbalování svitků
- Příprava nářadí potřebného pro práci
- Péče o výrobky na svěřeném pracovišti
- Obsluha vysokozdvižného vozíku a jeřábu (v případě oprávnění)
- Pravidelná kontrola rozměrů vyrobených produktů
- Udržovat a kontrolovat čistotu všech strojů
- Svou aktivitou a zaujatostí přispívat k celkovému úspěchu Společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Ukončené střední vzdělání - SOU/SŠ, praxe v oboru výhodou
- Jeřábník/Vazač či VZV výhodou
- Manuální zručnost
- Ochota práce přesčas, samostatnost, důslednost.

Co vám můžeme nabídnout

- Mzdové rozpětí: od 12 300 do 14 000
- Měsíční bonus do výše 5.000,- Kč dle individuálních, popř. týmových kritérií;
- 13. mzda (vyplácená 50% jako letní, 50% jako zimní bonus)
- Firemní stravování, stravenky v hodnotě 90,- Kč;
- Příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc dle odpracovaných let;
- Nástup možný ihned, popř. dle individuální dohody;

Poslední změna:2017-01-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11926230705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity