Brigáda - asistent finančného ůčetního

SUNPHARMA CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•příprava podkladů, prezentací, zápisů z porad, vedení statistik a výkazů
• péče o příjemné prostředí a bezproblémový chod kanceláře
• přijímá a prověřuje telefonáty a návštěvy, vyřizuje běžné administrativní záležitosti dle pokynů ůčetního
• administrativní práce s fakturami
• komunikuje a koordinuje aktivity spojené se správou budovy
• zabezpečení administrativy všech smluvních náležitostí pro lékárny vyplývající z hlediska její provozuschopnosti a platné legislativy
• koordinace a komunikace s oprávněnými kontrolními úřady
• zabezpečení provozní podpory lékáren
• podpora provozu centrály, komunikace s dodavateli a obchodními partnery
• podpora administrativní činnosti centrály
• vedení a aktualizace databáze kontaktů a smluvních vztahů v rámci celé skupiny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativnosť
- zkušenosť na podobné pozicii

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SUNPHARMA CZ je součástí SUNPHARMA GROUP, která je mezinárodní společností v oblasti farmacie.
Historie sahá až do roku 1994 kdy byla otevřená první lékárna na Slovensku. V současnosti pod značkou SUNPHARMA najdete 45 lékáren na celém Slovensku. Lékárny se vyznačují kvalitními službami, příjemným a ochotným personálem a širokým portfoliem produktů.
V České republice máme momentálně 9 lékáren.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1908337  Datum zveřejnění: 8.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou