Létající lékárník

SUNPHARMA CZ, s.r.o.

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Sunpharma GROUP hledá do svého týmu "létajícího lékárníka" na trvalý pracovní poměr. Jde o pozici, která vyžaduje cestování v rámci celé ČR a jde o zástupy v lékárnách během dovolených nebo PN-ek kolegů - farmaceutů. K dispozici bude služební vozidlo s využitím i pro soukromé účely.

Hlavní odpovědnosti:
- Vyrábění individuálně připravovaných léčiv v souladu se zásadami správné výrobní praxe, platného lékopisu a norem
- Vydávání léků na lékařský předpis, volně prodejných léků, zdravotnických prostředků a doplňkového sortimentu lékárny
- Zpracovávání lékařských předpisů a zdravotních poukazů pomocí výpočetní techniky
- Poskytování poradenství pacientům ohledně správného užívání, dávkování, přirozených a vedlejších účinků léků
- Kontrolování stavu skladových zásob, objednávání léků, zdravotnických prostředků a doplňkového sortimentu lékárny
- Kontrolování kvality léčiv, přijímání léků a surovin do skladové evidence
- Kontrolování správnosti uložení a uskladnění léků a zdravotnického materiálu
- Koordinaci práce farmaceutických laborantů
- Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti a vedoucími lékárníky v jednotlivých lékárnách

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující platové podmínky
- kontinuální vzdělávání
- práce ve stabilní a rozrůstající společnosti
- služební auto s využitím i pro soukromé účely

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

farmaceutické

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výhodou je prax na této pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SUNPHARMA CZ je součástí SUNPHARMA GROUP, která je mezinárodní společností v oblasti farmacie.
Historie sahá až do roku 1994 kdy byla otevřená první lékárna na Slovensku. V současnosti pod značkou SUNPHARMA najdete 45 lékáren na celém Slovensku. Lékárny se vyznačují kvalitními službami, příjemným a ochotným personálem a širokým portfoliem produktů.
V České republice máme momentálně 9 lékáren.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1957080  Datum zveřejnění: 8.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou