Vedoucí lékárník - Velké Meziříčí

SUNPHARMA CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skupina SUNPHARMA GROUP vstupující na český trh, která působí na slovenském trhu již 20 let, hledá spolupracovníky do lékárny ve Velkém Meziříčí.

Odpovědnost odborného zástupce:
- odpovědnost za chod lékárny
- koordinuje a zabezpečuje informační systém o lécích a zdavotních pomůcek
- zabezpečuje přehledy o nových lécích a informuje personál
- připravuje plán školení pro kolegy a následně je přeškoluje
- koordinuje a zabezpečuje zvyšování odborné úrovně zaměstnanců lékárny
- odpovídá za sortiment v lékárně
- kontroluje hospodaření lékárny
- odpovídá za technický stav lékárny
- organizuje a řídí administravu, retaxaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující platové podmínky
- kontinuální vzdělávání
- práce ve stabilní a rozrůstající společnosti
- práce v příjemné a přátelské společnosti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Farmaceutické

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SUNPHARMA CZ je součástí SUNPHARMA GROUP, která je mezinárodní společností v oblasti farmacie.
Historie sahá až do roku 1994 kdy byla otevřená první lékárna na Slovensku. V současnosti pod značkou SUNPHARMA najdete 45 lékáren na celém Slovensku. Lékárny se vyznačují kvalitními službami, příjemným a ochotným personálem a širokým portfoliem produktů.
V České republice máme momentálně 9 lékáren.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1992299  Datum zveřejnění: 26.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou