Office Manager - Brno

SUNSET Blvd. s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
až do 1400€ brutto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme stabilní, mezinárodně působící společnost s dlouhodobou tradicí, která se specializuje na zabezpečení plnohodnotné starostlivosti o seniory v rámci celé Evropy.
Pečování o klienty zajišťujeme v jejich domácím prostredí a zároveň nabízíme smysluplnou práci pro opatřovatelky z šesti krajin evropské unie.

Tvou úlohou bude:
- Aktivní a pravidelná komunikace s uchazeči
- Registrace nových uchazečů
- Osobní pohovory s opatřovatelkami
- Výběr vhodných pozic pro uchazeče
- Organizace cesty a následná starostlivost o svěřené opatřovatelky počas celé doby vyslání
- Každodenní komunikace s pracovníky na ostatních mezinárodních pobočkách v nemčine
- Reportování a pravidelné mezinárodní meetingy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivační platové ohodnocení až do výšky 1400 EUR Brutto
- Kompletní a kvalitní zaškolení v dané oblasti (předchozí zkušenosti nejsou potřebné, pod svá křídla si tě vezmou zkušení a trpělivý kolegové)
- Možnosť karierního růstu a rozvoje
- Firemní mobil a Notebook
- Denní tréning a možnosť zlepšovať svou nemčinu
- Mladé a energické vedení společnosti, s kterým můžeš diskutovať o nových nápadech nebo zlepšeních
- Možnosť navštíviť kolegy v metropolích jako jsou Sofia, Budapešť, Praha, Temešvár nebo Zahreb
- Dynamický a mladý kolektív
- Samostatnou a zodpovědnou pozici

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- V první řadě plynulá znalost německého jazyka – podmínkou
- Samostatnost, spolehlivost, proaktivita a komunikativnost
- Excel tabulky pro tebe nejsou problém
- Zkušenosti s Outlookem výhodou
- Chuť učit se a pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SUNSET se zabývá poskytováním personálních služeb již od roku 1998. Vzhledem na naše úspěšné působení na slovenském trhu, jsme od roku 2004 rozšířili působnost i do zahraničí. Od roku 2005 se specializujeme na poskytování pečovatelské služby v německy mluvících zemích. Naším cílem je stát se globální renomovanou agenturou specializující se na pečovatelské služby a doplňkové služby personálního leasingu s důrazem na vysokou kvalitu poskytovaných služeb a maximální spokojenost našich zákazníků a zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3027990  Datum zveřejnění: 24.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až do 1400€ brutto