Balenie čokoládových cukroviniek v Českej republike - Pomocný pracovník/-čka

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Okres Jablonec nad Nisou
Termín nástupu
cca 15.08.2012
550 - 600 EUR/mesiac, 70,- Kč/hod netto, po 3-mesačnej skúšobnej dobe 72,- Kč/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletovanie krabíc s čokoládovými výrobkami, označovanie krabíc etiketami, vkladanie výrobkov do kartónov. Pracuje sa pri páse v sede alebo v stoji. Pracovný pomer je na dobu určitú do konca marca 2013. Plat cca 2,90 - 3 €/ hod. v čistom. + výkonnostné bonusy. Zamestnávateľ preferuje na uvedenú pracovnú pozíciu ženy od 18 do 55 rokov. Predpokladaný nástup je v polovičke augusta 2012 - vybrané uchádzačky budú kontaktované.

- ubytovanie zdarma
- výkonnostný bonus do 800,- Kč/mesiac
- príspevok na dopravu po ukončení skúšobnej doby vo výške 400,-Kč
-mzda cca 2,90 €/ hod. v čistom
- vianočný bonus vo výške 1000 kč

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku s fotografiou alebo kópiou OP( pasu ) emailom na: [email protected] alebo [email protected], všetky pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk, poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461,0915 658 800, 0949 161 432, po 17.00 hod. 0915 887 522, 0949 525 887.

Kontaktovať budeme len klientky, ktoré spĺňajú požiadavky. Vzhľadom na vysoký počet uchádzačiek, nie je možné z časového hľadiska odpovedať všetkým registrovaným klientkám. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť zabezpečujúca prácu v potravinárskom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- pri nástupe do ČR je potrebné sa preukázať výpisom zo zdravotnej dokumentácie, prípadne potravinárskym preukazom pokiaľ ho vlastníte/ ak nemáte potravinársky preukaz bude Vám vystavený v ČR po vstupnej lekárskej prehliadke/.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1298992  Datum zveřejnění: 22.7.2012  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 550 - 600 EUR/mesiac, 70,- Kč/hod netto, po 3-mesačnej skúšobnej dobe 72,- Kč/hod