Práca v Anglicku – Vodič kamiónu!

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
oblasť Northamptonshire, Veľká Británia
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
9.5 - 11 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
Hľadáme skúsených vodičov kamiónov. Náplňou práce je vedenie kamiónu a s tým súvisiace činnosti - nakladenie a vykladanie prepravovaného materiálu a pod.
Mzdové podmienky: £9.50/hod. (brutto). Mzdy sú vyplácané týždenne.
Pracovná doba: 40 hod/týždenne. + možnosť práce nadčas. Pracovný čas je od 6:00 – 14:00, avšak doba sa môže meniť na základe požiadaviek zamestnávateľa. Spravidla sa pracuje od pondelka do piatku, v sobotu a nedeľu výnimočne ak sú nadčasy. Anglická spoločnosť si vyhradzuje právo na zvýšenie alebo zníženie počtu odpracovaných hodín podľa potrieb zamestnávateľa.

Iné výhody:
• zdravotné a sociálne poistenie za Vás platí zamestnávateľ v zmysle anglickej legislatívy.
• nárok na 20 dní platenej dovolenky za rok
• mzda je vyplácaná každý týždeň
• možnosť nadčasov, príplatky za nadčasy
• vrátenie daní po návrate z Anglicka
• nízke vstupné náklady
• možnosť vlastného ubytovania - ubytovanie nie je podmienené prácou.
Ubytovanie: vo vlastnej réžii, v prípade záujmu vieme zabezpečiť.
Strava: vo vlastnej réžii.

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v anglickom s kópiou OP( pasu ) emailom na: [email protected], www.agenturasuperjob.sk, poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461, 0911 887 522, po 17.00 hod. 0915 887 522. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov, nie je možné z časového hľadiska odpovedať všetkým registrovaným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Anglická personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky:
• platné doklady
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• skúsenosti v medzinárodnej doprave a v preprave nadrozmerného tovaru
• spoľahlivosť, dochvíľnosť, flexibilita, precíznosť
• dodržiavanie predpisov
• ochota pracovať nadčasy a počas sviatkov
Náklady:
• cesta do UK na vlastné náklady (poskytujeme asistenciu)
• ubytovanie – výšku nákladov spresníme (£150 - £300)
• potrebné zobrať si vreckové min. na 2 týždne (doprava + strava)

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1710652  Datum zveřejnění: 8.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9.5 - 11 GBP/hodina