Hľadáme mladých pracovníkov/čky do Holandska - potravinárstvo, nízke vstupné

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce: Pracuje sa v potravinárskych fabrikách spravidla s mäsovými výrobkami, prípadne v pekárni. Náplňou práce je balenie, triedenie, rezanie, oddeľovanie mäsa, etiketovanie, vykladanie, nakladanie a podobne, podľa potrieb zamestnávateľa. Práca je vhodná pre mužov, prípadne ženy bez potreby praxe a znalosti jazyka. Nástupy mladých uchádzačov, absolventov a mäsiarov s praxou sú každý týždeň, starší pracovníci - priebežne cca 1x mesačne.
Platové podmienky:
mäsozávody, pekáreň - od 700 - 1200 eur/ mesačne v čistom - podľa holandskej legislatívy, čiže veku uchádzača a počtu odpracovaných hodín/
mäsozávody, - mäsiari - od 1500 -2000 eur/mesačne v čistom./ závisí od mäsozávodu a praxe mäsiara/
/ po odrátaní daní, odvodov, ubytovania,zdravotného poistenia atd + bonusy + nadčasy/.

Pomocné práce bez praxe sú určené pracovníkom vo veku 18 - 21 rokov.
Od uchádzačov vo veku 22 a viac rokov zamestnávateľ požaduje predošlé skúsenosti s prácou s nožom - porciovanie, krájanie mäsa, orezávanie a pod.

Bez potreby znalosti jazyka !!!
Doprava z ubytovania do zamestnania a späť je ZDARMA !!! Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom !!!
Mäsiari v Holandsku - ubytovanie ZDARMA !!!
Nárok na 5 týždňov platenej dovolenky !!!
Pracovná zmluva na rok s 3 mesačnou skušobnou dobou s možnosťou predĺženia !!!
Dane a odvody za Vás platí zamestnávateľ!!!
Zabezpečíme Vám vrátenie daní po návrate z Holandska !!!
Asistencia počas celej doby pobytu !!! Možnosť umiestnenia skupiniek !!!
Asistenčné služby počas celej doby pobytu - ZDARMA !!!
Overený zamestnávateľ !!!
Práca je vhodná pre absolventov aj študentov !!!
soboty - práca nadčas je vyplácana v hotovosti !!!
veľa slovenských kolegov na pracovisku !!!
Slovenský koordinátor !!!
možnosť vybavenia rodinných prídavkov a daňových úľav!!!
nízke vstupné náklady !!!

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku s kópiou OP( pasu ) emailom na: [email protected], www.agenturasuperjob.sk, poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461, 0911 887 522 po 17.00 hod. 0915 887 522. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandská personálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1837809  Datum zveřejnění: 17.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 700 - 1600 EUR/mesiac