Kontrolórky kvality v produkcii v Nemecku

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10.85 - 10.85 EUR/hodina, od 1750- 2000 €/ mesačne brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je kontrola výrobkov v automobilovom priemysle na linke. Ide o manuálnu kontrolu kvality výrobkov. Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke. Práca je vhodná iba pre ženy, ktoré musia mať vlastné auto./ 2 ženy môžu mať jedno auto./ Do práce sa dopravujú vlastným autom. Zamestnávateľ prepláca dopravu do práce vo výške 0,13 €/ km./Práca je vhodná pre ženy ktoré sú manuálne zručné, predchádzajúca prax na podobnej pozícií výhodou. Pracovná doba: Cca 40 hodín týždenne, nadčasy podľa potreby. 3 zmenná prevádzka. Pracovné smeny: 6:00 – 14.00 hod, 14:00 do 22:00 hod. od 22.00 do 06.00 hod Vek nerozhoduje, avšak Nemecký zamestnávateľ preferuje klientky do 50 rokov. Ubytovanie je zabezpečené v bytoch alebo penziónoch za mesačný poplatok od 250- 350 eur / v závislosti od úrovne ubytovania/, ubytovacie priestory sú plne zariadené. Pracuje sa od pondelka do piatku v prípade potreby aj v sobotu. Miesto výkonu práce: Okolie Passau, Munchen.

- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie
- preplácaná doprava z a do práce
- slovenský kolektív
- vhodné aj zo základmi Nemeckého jazyka
- asistencia počas celej doby pobytu
- možnosť brania záloh
- vynikajúce platové ohodnotenie
- overený zamestnávateľ

V prípade záujmu doložte – svoj životopis v nemeckom jazyku a kópiu OP alebo pasu – uvedené dokumenty zašlite emailom na: [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461,0911 887 522, po 16.00 hod. 0915 887 522.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nemecký zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Nemecký jazyk na základnej až pokročilej úrovni (je potrebné porozumieť pokynom Nemeckého zamestnávateľa). Ubytovanie je zabezpečené v rodinných domoch, hoteloch, penziónoch. Ubytovanie je plne zariadené. Ste ubytovaní po 2 osoby na izbe. Do práce sa dopravujete vlastným autom - je možné aby cestovali 2 ženy v jednom aute. Zamestnávateľ platí 0,13 € za km.. Zamestnanec si dopláca za ubytovanie. Výplaty sú mesačné

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1875725  Datum zveřejnění: 30.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10.85 - 10.85 EUR/hodina, od 1750- 2000 €/ mesačne brutto.