Technik/čka přípravy a realizace staveb a správy nemovitostí

SÚS Královéhradeckého kraje a.s. (MPSV)

Pod Budínem 1179, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu (31124)

Pracoviště a kontakty

Firma:SÚS Královéhradeckého kraje a.s., IČ 27502988, http://www.suskhk.cz
Pracoviště:SÚS Královéhradeckého kraje a.s. - pracoviště RK, Pod Budínem 1179, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected] nejpozději do 20.11. 2016.
Do předmětu uveďte "technik PRS". Vybraní uchazeči budou vybráni k osobnímu pohovoru.
Celé znění inzerátu k nalezení na www.suskhk.cz.
Požadavky:
- SPŠ stavební (praxe v oboru min. 3 roky vítána) nebo VŠ obor dopravní stavby (praxe v oboru min. 1 rok výhodou)
- znalost stavebního zákona, orientace v ČSN
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC (MS Office. Word, Excel, Outlook)
- samostatnost, flexibilita, spolehlivost
Náplň práce:
- příprava podkladů pro investiční záměry
- zajišťování výkonu technického dozoru staveb
- zajišťuje správu a údržbu budov a areálů v majetku (pronájmu) společnosti
Zaměstnanecké výhody:
- dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky
- nástupní plat 21 000,- Kč + prémie a pololetní odměny
- nástup od 1.2. 2017 nebo dohodou.

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou

číslo volného místa: 11939870748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou