Automechanik/-čka, řidič/-ka, silničář/-ka

SÚS Královéhradeckého kraje a.s. (MPSV)

Místo práce
M. Koněva 467, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-10
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči ostatních speciálních vozidel (83329)

Pracoviště a kontakty

Firma:SÚS Královéhradeckého kraje a.s., IČ 27502988
Pracoviště:SÚS Královéhradeckého kraje a.s., oblast Jičín, M. Koněva 467, Holínské Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-10
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:AUTOMECHANIK/-ČKA, ŘIDIČ/-KA, SILNIČÁŘ/-KA - pracoviště Jičín.
Životopisy zasílejte na adresu: [email protected] do 29.1.2017.
Do předmětu uveďte "automechanik". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Požadujeme:
-SOU s výučním listem v oboru automechanik podmínkou
-Praxe minimálně 2 roky v oboru výhodou
-Zkušenosti a znalosti běžné opravy silničních motorových vozidel a stavebních strojů
-Řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě
-Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz řidiče, dopravně psychologická vyšetření
-Průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, průkaz jeřábníka, průkaz svářeče nebo osvědčení obsluhy tlakových nádob výhodou
-Samostatnost, flexibilita

Náplň práce:
-Diagnostikuje poruchy a závady na vozidlech a stavebních strojích
-Provádí demontáž a montáž agregátů, strojních částí vozidel a strojů
-Provádí opravy drobného a středního charakteru
-Vyhodnocuje příčiny poruch
-Řídí vozidla a pracovní stroje, na které má příslušné oprávnění v rámci oprav a seřizování (diagnostika závad, TK, převoz vozidla, zkušební jízdy atd.)
-V případě potřeby řídí vozidla a pracovní stroje, na které má příslušné oprávnění pro potřeby zimní a letní údržby komunikací
-Provádí pomocné práce spojené s letní údržbou komunikací

Nabízíme:
-Dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky Kč 90,-. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
-Průměrná roční hrubá mzda na této pozici je 290 tis. Kč.
Termín nástupu : dohodou

Poslední změna:2017-01-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11969270769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou