Řidič, silničář

SÚS Královéhradeckého kraje a.s. (MPSV)

Místo práce
Sportovní 508, 1 2 Trutnov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů (83321)

Pracoviště a kontakty

Firma:SÚS Královéhradeckého kraje a.s., IČ 27502988
Pracoviště:SÚS Královéhradeckého kraje a.s. - pracoviště Trutnov, Sportovní 508, Poříčí, 541 03 Trutnov 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenka Kč 90,--
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: SOU technického zaměření. Praxe v oboru minimálně 2 roky výhodou. Profesní ŘP sk. C, příp. CE,dopravně psychologické vyšetření. Řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě -výhodou. Obsluha stavebních strojů, motorové pily a křovinořezu - výhodou.
Náplň práce:
Řízení motorových vozidel a obsluha stavebních strojů a mechanismů.
Práce spojené s výkonem zimní údržby silnic, zejména posyp vozovek chemickým nebo inertním materiálem a pluhování. Práce spojené s výkonem běžné údržby silnic údržbového charakteru, práce při vodorovném dopravním značení. Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy. Práce při údržbě součástí a příslušenství silnic I., II. a III. třídy. Pohotovost k výkonu zimní údržby.
Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP, požární ochrany a životního prostředí.
Nabízíme:
Dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky. Mzdové ohodnocení od 17.000,-- Kč (s průkazem strojníka stavebních strojů 18.000,-- Kč )+ prémie, odměny. Průměrná měs. mzda Kč 24.000,--.Termín nástupu dle dohody. Životopisy zasílejte na adresu: [email protected] nejdéle do 15.2.2016.
Do předmětu uveďte "Řidič, silničář TU". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru. Úplné znění inzerátu naleznete na www.sushk.cz

Poslední změna:2017-01-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11814130715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E