Vedoucí přípravy a realizace staveb, technik/čka rps a správy nemovitostí

SÚS Královéhradeckého kraje a.s. (MPSV)

Místo práce
M. Koněva 467, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví (13239)

Pracoviště a kontakty

Firma:SÚS Královéhradeckého kraje a.s., IČ 27502988
Pracoviště:SÚS Královéhradeckého kraje a.s., oblast Jičín [741], M. Koněva 467, 50601 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost SÚS Královéhradeckého kraje a.s. přijme pracovníka na pozici: Vedoucí přípravy a realizace staveb, technik RPS a správy nemovitostí - pracoviště Jičín. Životopisy zasílejte na adresu: [email protected] nejdéle do 31.3.2017.

Požadujeme:
-vzdělání SPŠ stavební (praxe v oboru min. 3 roky podmínkou) nebo VŠ obor dopravní stavby (praxe v oboru min. 1 rok výhodou)
-znalost stavebního, silničního zákona
-zkušenost s vedením kolektivu, organizační a komunikační schopnosti
-řidičský průkaz sk. B
-znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook)
-samostatnost, flexibilita, spolehlivost
-znalost rozpočtování staveb, zkušenosti z realizace dopravních staveb, znalost norem, předpisů a zákonů v oblasti dopravního stavitelství (je výhodou)
Náplň práce:
Při přípravě staveb
-Připravuje podklady pro investiční záměry, dále spolupracuje na veškeré činnosti související s přípravou investiční výstavby.
-Na základě místních šetření, průzkumů a pasportů, ze kterých vyplývá potřeba investic, připravuje investiční záměry na jmenovité akce a předkládá je vedoucímu.
-Zajišťuje přípravu staveb - průzkum, diagnostika a stavební dokumentaci, její posouzení a schválení podle platných předpisů.
-Zajišťuje majetkovou přípravu staveb (příprava podkladů pro správní řízení, zjištění vlastníků nemovitostí a další podklady pro jednání o výkupech pozemků, příprava příslušných smluv, jednání se zástupci objednatele apod.).
-Zajištění povolení staveb dle stavebního a silničního zákona (územní rozhodnutí, stavební povolení, ohlášení staveb).
-Zajištění projektových dokumentací (dále PD) na základě schválení rozpočtu objednatele.
-Zpracování technických podkladů pro výběrová řízení objednatele na jednotlivé akce.
-Spolupráce při zpracování podkladů pro dotační tituly.
-Vypracovává jednoduché rozpočty staveb.

Při realizace staveb
-Zajišťuje výkon stavebního dozoru, u silničních staveb dle metodického pokynu Výkon stavebního dozoru na stavbách pozemních komunikací, vydaný Ministerstvem dopravy v platném znění.
-Provádí kontrolu jakosti u zhotovitelů dle platných předpisů a odpovídá za převzetí prací a fakturaci stavby dle schválené PD.
-Zajišťuje dodržování podmínek zákona č. 309/2006 Sb. kterým se upravují požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy, v platném znění a prováděcích předpisů, zejména výkon koordinátora BOZP na staveništi.
-Zajišťuje užívání stavby dle stavebního zákona.
-Připravuje podklady pro zařazení stavby do majetku objednatele.
-Zajišťuje majetkové vypořádání dokončené stavby (geometrická zaměření pro uzavření kupních smluv, podklady pro jednání orgánů objednatele, převod do majetku objednatele apod.).
-Kontroluje dodržování stavebního zákona a předpisů o dokumentaci staveb, účastní se posuzování, schvalování a uvádění do trvalého provozu staveb na spravované silniční síti.
-Zajišťuje potřebné podklady pro realizaci dotačních titulů, spolupracuje při jejich vyhodnocení.
-Sleduje stavbu v záruční době, v případě výskytu vad, zajišťuje jejich odstranění. Před uplynutím záruční doby svolá jednání, za účelem projednání kvality stavby před uplynutím záruční doby, zajistí, aby případné závady byly odstraněny.

Při správě nemovitostí ve své působnosti
-Řídí správu a údržbu všech budov a areálů v majetku (nebo pronájmu) společnos

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11893820774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou