Technik/-čka přípravy a realizace staveb

SÚS Královéhradeckého kraje a.s. (MPSV)

Místo práce
Broumovská 90, 547 01 Náchod, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 29000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu (31124)

Pracoviště a kontakty

Firma:SÚS Královéhradeckého kraje a.s., IČ 27502988
Pracoviště:SÚS Královéhradeckého kraje a.s. - pracoviště Náchod, Broumovská 90, Malé Poříčí, 547 01 Náchod 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 29000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky Kč 90,--
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNIK/-ČKA PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB

Požadujeme: vzdělání SPŠ stavební nebo VŠ obor dopravní stavby, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, organizační a komunikační schopnosti

Náplň práce
- Příprava staveb: Připravuje investiční záměry, zajišťuje projektovou dokumentaci dle platných předpisů, průzkum, diagnostiku, majet. přípravu staveb (správní řízení, výkupy pozemků, vlastnictví nemovitostí), povolení staveb dle stavebního a silničního zákona. Vypracovává jednoduché rozpočty staveb.
- Realizace staveb: Zajišťuje výkon technického dozoru u silničních staveb, kontroluje jakost, odpovídá za převzetí prací a fakturaci. Zajišťuje užívání stavby dle zákona, majetkové vypořádání, podklady pro realizaci dotačních titulů. Připravuje podklady pro zařazení stavby do majetku objednatele. Sleduje stavbu v záruční době.

Nabízíme: mzda Kč 22.000,- (+ ohodnocení formou měsíčních prémií a pololetních odměn až Kč 7.000,--). Nástup: 1. 6. 2017 nebo dle dohody.

Životopisy zasílejte na adresu: [email protected] nejdéle do 15. 5. 2017. Do předmětu uveďte "technik PRS NA". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru. Úplné znění inzerátu naleznete na www.sushk.cz

Poslední změna:2017-04-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12294810723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou