Referent/-ka obchodního oddělení

SÚS Královéhradeckého kraje a.s. (MPSV)

Místo práce
Kutnohorská 59, 500 04 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:SÚS Královéhradeckého kraje a.s., IČ 27502988
Pracoviště:SÚS Královéhradeckého kraje a.s. [1], Kutnohorská 59/23, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 21000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:REFERENT/-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
- PP na dobu určitou (první pracovní smlouva na dobu určitou na 1 rok), termín nástupu: na základě domluvy, místo pracoviště: SÚS Královéhradeckého kraje a.s., Kutnohorská 59, 500 04 Hradec Králové

- Náplň práce:
• Zajišťování zadávacích řízení podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
• Zajišťování poptávkových řízení pro společnost

- Požadujeme:
• VŠ vzdělání (právní výhodou)
• orientace v oblasti zadávání veřejných zakázek
• komunikační dovednosti
• svědomitost, samostatnost
• organizační schopnosti
• velmi dobrou znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook, Internet Explorer)
• řidičský průkaz sk. B nutností

- Nabízíme:
• Dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky, pružná pracovní doba
• Nástupní plat Kč 21.000,- (+ohodnocení formou měsíčních prémií a pololetních odměn)
• Plný pracovní úvazek

- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky

- Životopisy zasílejte na adresu: [email protected] nejdéle do 31. 5. 2017, do předmětu uveďte "referent"
- Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru
- Inzerát také naleznete na naší internetové stránce: www.suskhk.cz

Poslední změna:2017-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12596750771

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B