Mistr/ová cestmistrovství v kopidlně

SÚS Královéhradeckého kraje a.s. (MPSV)

Místo práce
Švermova 151, 507 32 Kopidlno, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví (13239)

Pracoviště a kontakty

Firma:SÚS Královéhradeckého kraje a.s., IČ 27502988
Pracoviště:SÚS Královéhradeckého kraje a.s. - pracoviště Kopidlno, Švermova 151, 507 32 Kopidlno

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost SÚS Královéhradeckého kraje a.s. přijme: Mistr/ová cestmistrovství v Kopidlně
Místo pracoviště: SÚS Královéhradeckého kraje a.s., Švermova 151, Kopidlno

Požadujeme:
-vzdělání SŠ ukončené maturitou (nejlépe SPŠ)
-znalost práce na PC (MS Office: Word, Excel, Outlook), ŘP sk. "B"
-znalost problematiky údržby silnic podle silničního zákona
-praxe v oboru vítána
-samostatnost, flexibilita, spolehlivost, dobré organizační a komunikační schopnosti (vedení kolektivu cca 13-ti zaměstnanců)

Náplň práce:
Realizuje výkon běžné letní a zimní údržby silnic na svěřeném obvodu cestmistrovství (CM), organizuje pracovní činnost CM, připravuje podklady pro provádění školení v oblasti technologií, BOZP a PO, vyhodnocuje prvotní evidenci pro zpracování termínových uzávěrek, zpracované podklady postupuje k následnému zúčtování, na základě požadavku vedoucího nárokuje dodávky potřebného materiálu, subdodávek a dalších služeb, realizuje ve spolupráci vykládku a uskladnění materiálů v rámci skladů CM, nařizuje podřízeným služební cesty a dbá o optimální využití, odpovídá za využití přidělených dopravních mechanizačních prostředků, odpovídá za vedení evidence pohybu na finančních záloh svého CM, eviduje drobná vydání a provádí pravidelná vyúčtování pokladní hotovosti. Sleduje technický stav strojů, mechanizace a dopravních prostředků, provádí operace spojené s výkonem zimní dispečersko-zpravodajské služby v souladu s předpisy, eviduje pohyb odpadů ve svém CM, řídí chod provozních operací, zajišťuje likvidaci nebezpečných odpadů, odpovídá za pořádek a čistotu svěřených budov CM. Zajišťuje dispečerskou činnost v zimním období (noční).

Nabízíme:
-Dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky Kč 90,-
-Nástupní plat Kč 22.000,- + další ohodnocení formou měsíčních prémií a pololetních a ročních odměn, průměrná roční mzda Kč 350.000,-.
Termín nástupu: 1.7.2017 případně dle dohody, první PS na dobu určitou
Životopisy zasílejte na adresu: [email protected] nejdéle do 31.5.2017.
Do předmětu uveďte "Mistr KO". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru. Úplné znění inzerátu naleznete na www.sushk.cz

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 12656120785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou