Technik přípravy a realizace staveb

SÚS Královéhradeckého kraje a.s. (MPSV)

Místo práce
M. Koněva 467, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu (31124)

Pracoviště a kontakty

Firma:SÚS Královéhradeckého kraje a.s., IČ 27502988
Pracoviště:SÚS Královéhradeckého kraje a.s., oblast Jičín [741], M. Koněva 467, 50601 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnosto SÚS Královéhradeckého kraje a.s. přijme: Technik/čka přípravy a realizace staveb - pracoviště Jičín.

Životopisy zasílejte na adresu: [email protected] nejdéle do 31.5.2017
Do předmětu uveďte "technik PRS JC". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Požadujeme:
-vzdělání SPŠ stavební nebo VŠ obor dopravní stavby (i pro absolventy)
-znalost stavebního zákona výhodou, orientace v ČSN
-řidičský průkaz sk. B
-znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook)
-samostatnost, flexibilita, spolehlivost

Náplň práce:
Při přípravě staveb
Připravuje podklady pro investiční záměry. Zajišťuje přípravu staveb, zadání vypracování projektové dokumentace (průzkum, diagnostika a stavební dokumentace), její posouzení a schválení. Zajišťuje majetkovou přípravu staveb (příprava podkladů pro správní řízení, zjištění vlastníků nemovitostí a další podklady pro jednání o výkupech pozemků, příprava příslušných smluv. Zajištění povolení staveb dle stavebního a silničního zákona, projektových dokumentací, zpracování technických podkladů pro výběrová řízení objednatele. Vypracovává jednoduché rozpočty staveb.

Při realizace staveb
Zajišťuje výkon technického dozoru staveb. Provádí kontrolu jakosti u zhotovitelů dle platných předpisů a odpovídá za převzetí prací a fakturaci stavby dle schválené PD. Zajišťuje užívání stavby dle stavebního zákona. Připravuje podklady pro zařazení stavby do majetku objednatele. Zajišťuje majetkové vypořádání dokončené stavby, kontroluje dodržování stavebního zákona a předpisů o dokumentaci staveb, účastní se posuzování, schvalování a uvádění do trvalého provozu staveb na spravované silniční síti. Zajišťuje potřebné podklady pro realizaci dotačních titulů. Sleduje stavbu v záruční době, v případě výskytu vad, zajišťuje jejich odstranění.

Nabízíme:
-Dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky Kč 90,-
-Nástupní plat Kč 22.000,- (+ohodnocení formou měsíčních prémií a pololetních odměn až 7.000,-Kč)
Termín nástupu: dohodou

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 12697520773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou