Lakýrník/-ice

SV metal spol. s r.o. (MPSV)

Strojnická 1390, 1 2 Rychnov nad Kněžnou, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků (71322)

Pracoviště a kontakty

Firma:SV metal spol. s r.o., IČ 25257366
Pracoviště:SV metal spol. s. r. o. RK, Strojnická 1390, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-16
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:LAKÝRNÍK/-ICE - mokrá lakovna
- Nástup dohodou, jednosměnný až dvousměnný provoz, pracoviště Rychnov nad Kněžnou
- Náplň práce: lakování menších sérií průmyslových dílů
- Požadujeme: praxi v lakování, znalost čtení strojírenských výkresů, obsluhu PC, fyzickou zdatnost, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, práci v menším kolektivu, osobní přístup, rozmanitou práci s možnosti učit se novým věcem, slušné jednání
- Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]
- Informace o firmě naleznete na: www.svmetal.cz
- Podrobnější informace k pracovní pozici se dozvíte při osobním pohovoru

Poslední změna:2017-01-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11746050780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jiné, znalost čtení strojírenských výkresů