Brusič nástrojů

Svatavské strojírny s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pohraniční stráže 365, 357 03 Svatava, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-07
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Brusiči nástrojů a kovů (72241)

Pracoviště a kontakty

Firma:Svatavské strojírny s.r.o., IČ 49196227
Pracoviště:Pohraniční stráže 365, 357 03 Svatava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-07
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob hlášení uchazečů:
- telefonicky 7:00 - 13:00 paní Kalousková 352 467 356
nebo e-mailem [email protected]
- osobně Svatavské strojírny s.r.o., Pohraniční stráže 365, 357 03 Svatava 7:00 - 13: 00 hod.

Pracovní doba : 06:00 - 14:00

Upřesňující informace:
- jednosměnný provoz
- hrubá mzda 20 000,- až 25 000,-
- minimální roční praxe v oboru strojní broušení nástrojů (vrtáky, závitníky, kotouče, frézy,
výstružníky, hoblovací nože apod.)
- znalost práce na strojích TOS BN 102(kameníček), TOS BPH 20N
a TOS B40 U/1000 výhodou
- znalost a orientace ve výrobní a výkresové dokumentaci
- schopnost samostatného strojírenského měření

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, po 3měsíční zkušební době osobní
ohodnocení, vzdělávací kurzy, další benefity dle aktuálního programu
- možnost ubytování na podnikové ubytovně

Místo výkonu práce: Pohraniční stráže 365,357 03 Svatava

Poslední změna:2017-03-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 11990820774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou