Sociální pracovník/pracovnice

Světlo Kadaň z.s. (MPSV)

Místo práce
Jana Švermy 824, 432 01 Kadaň, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-03
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (53299)

Pracoviště a kontakty

Firma:Světlo Kadaň z.s., IČ 65650701
Pracoviště:Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Kadaň, Jana Švermy 824, 432 01 Kadaň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-03
Mzdové rozpětí:od 14000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopis a motivační dopis uchazeč zašle na e-mailovou adresu: [email protected] předmětu e-mailu uchazeč uvede své celé jméno a heslo "uchazeč - výběrové řízení Dopatra" a to nejpozději do 30.12.2016. Uchazeči, kteří postoupí z prvního kola výběrového řízení (na základě životopisu a motivačního dopisu) budou informováni o postupu do druhého kola výběrového řízení. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo vyřadit z výběrového řízení uchazeče nesplňující kvalifikační předpoklady a uchazeče, kteří nezašlou motivační dopis.

Místo výkonu práce - Kadaň

Požadujeme - komunikativnost, schopnost empatie, chuť se vzdělávat, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.
U pracovní smlouvy je pravděpodobnost prodloužení.

Nabízíme - vzdělávání, supervizní podpora při výkonu zaměstnání, možnost kvalifikační dohody

Poslední změna:2016-12-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 11836150782

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání