Pracovník/pracovnice bozp, po a kvality

SVOS, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Chrudimská 1663, 535 01 Přelouč, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:SVOS, spol. s r.o., IČ 48152056, http://www.armsvos.cz
Pracoviště:Chrudimská 1663, 535 01 Přelouč

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce, Chrudimská 1663, 535 01 Přelouč.
Nástup možný IHNED.
Hlavní náplň práce:
- hodnocení a prevence rizik v oblasti BOZP a PO u pracovních činností zaměstnanců; návrhy na opatření a zlepšování;
- komplexní kontrola pracovišť z hlediska BOZP a PO - vedení předepsané dokumentace (agenda v oblasti pracovních úrazů, OOPP, odpadů, chemických látek apod.); tvorba interních předpisů a jejich aktualizace;
- školení zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců (vstupní, periodická a výstupní) o BOZP a PO;
- jednání a spolupráce s orgány státní správy a kontrolními orgány z pohledu BOZP a PO, zajištění plnění legislativních požadavků v oblasti BOZP, PO;
- záznamy z provádění výstupních kontrol, mezioperačních kontrol a zkušební jízdy;
- spolupráce s výrobním úsekem a technickým v oblasti nápravných opatření při řešení reklamací, kontrolních nálezů;
- pravidelné vyhodnocování opakovaných závad zjištěných v rámci kontrol ve výrobě - reporting;
- provádění interních auditů dle normy ISO 9001
Požadujeme:
- SS nebo VŠ vzdělání technického směru, min. praxe 3 roky v oblasti BOZP a v oblasti kvality
- platnou kvalifikaci OZO v prevenci rizik BOZP dle zákona č. 309/2006 Sb.
- platnou kvalifikaci minimálně technik požární ochrany dle zákona č. 133/1985 Sb.
- znalosti o způsobu vedení odpadového hospodářství
- znalosti a zkušenosti s implementací ISO norem, praxe jako interní auditor vítána
- praxe v automobilovém průmyslu výhodou - aktivní znalost použití metod 5S a KAIZEN, technické myšlení
- znalost práce na PC (MS Office - WORD, Excel, Power Point, operační systém HELIOS výhodou)
- znalost AJ výhodou -
- ŘP skupiny B, C - aktivní řidič
- zodpovědnost, samostatnost, kreativitu, prezentační a organizační schopnosti, důslednost
Nabízíme:
- samostatnou a zodpovědnou práci v prosperující české společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- motivující mzdové ohodnocení
- možnost vzdělávání a rozvoje
- příspěvek na stravování

Poslední změna:2017-01-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11956000781

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou