Strojní zámečník - obsluha pásové pily

SW-MOTECH s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hrušovanská 404, 667 01 Vojkovice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-13
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zámečníci strojů (72222)

Pracoviště a kontakty

Firma:SW-MOTECH s.r.o., IČ 26253411
Pracoviště:Hrušovanská 404, Vojkovice, 667 01 Židlochovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-13
Mzdové rozpětí:od 16000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně v místě výkonu práce.
Požadujeme:
SW-MOTECH je zavedeným zpracovatelem plechů, trubek a výrobcem svařovaných součástí převážně pro zahraniční partnery. Jsme uznávaným dodavatelem dílů do motocyklového průmyslu, dále do oblasti kolejových vozidel a leteckého průmyslu. Naše produkty jsou dodávány zákazníkům jako Suzuki, Yamaha, Kawasaki, KTM, Ducati, Deutsche Bahn, Airbus a další. Pro náš tým ve Vojkovicích hledáme posilu na pozici Strojní zámečník - obsluha pásové pily.
Pracovní náplň:
" samostatná práce dle výrobní dokumentace a technologických postupů
" obsluha pásové pily a dalších jednoduchých výrobních strojů
" práce ve dvousměnném provozu
Váš profil:
" SŠ technického zaměření
" znalost čtení výkresové dokumentace
" manuální zručnost
" spolehlivost, preciznost, zodpovědnost
" praxe v oboru vítána
Nabízíme:
" stabilní pozici v moderně řízené společnosti, jejíž filozofií je orientace na náročné zákazníky
" práci v atraktivním pracovním prostředí s nejmodernějšími technologiemi
" nadprůměrné ohodnocení při plnění povinností, zajímavý motivační systém
" možnost dalšího školení a rozvoje v technické oblasti
" práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu, moderní pracovní prostředí
" příspěvky na stravování a další benefity
Místo výkonu práce: Hrušovanská 24, 667 01 Vojkovice

Poslední změna:2017-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 12276990756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou