Vedoucí a specialista smluvního oddělení

Sweco Hydroprojekt a.s. (MPSV)

Místo práce
Táborská 940, 140 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podnikoví právníci (26195)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sweco Hydroprojekt a.s., IČ 26475081
Pracoviště:Táborská 940/31, Nusle, 140 00 Praha 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, hrazené kurzy a školení
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené za rok
Zvláštní prémie, roční a mimořádné bonusy

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VEDOUCÍ A SPECIALISTA SMLUVNÍHO ODDĚLENÍ

NÁPLŇ PRÁCE:
• návrhy, příprava a případné revize obchodních smluv (zejména smlouvy o dílo)
• smluvní agenda společnosti (aktualizace a práce se vzory smluv)
• tvorba a realizace strategie oddělení
• koordinace oddělení a spolupráce s ostatními odděleními
• motivace a hodnocení zaměstnanců oddělení
• účast na jednáních
• pravidelný reporting vedení společnosti

POŽADAVKY:
• VŠ vzdělání právního, správního či ekonomického směru
• právní cítění a povědomí
• praxi v oboru obch. práva, veřejných zakázek a závazkových vztahů min. 3 roky, ideálně na obdobné pozici
• analytické myšlení a manažerské dovednosti, schopnost strategických rozhodnutí
• aktivní znalost AJ
• pokročilá znalost práce na počítači (zejména MS Office)
• schopnost samostatné práce i práce v týmu
• časovou flexibilitu

NABÍZÍME:
• využití praxe v zázemí inženýrské konzultační a projektové společnosti
• pružnou pracovní dobu
• samostatnou a zodpovědnou práci
• motivační platební ohodnocení odpovídající schopnostem
• pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
• hrazená školení a kurzy
• další benefity (stravenky)

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 12573110707

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Práce s PC - Windows
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, B2
Čeština - Aktivní, rodilý mluvčí, perfektní znalost