Konstruktérské / projekční práce – strojní technologie - využijte své znalosti v praxi!

Sweco Hydroprojekt a.s. (MPSV)

Místo práce
Táborská 940, 140 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sweco Hydroprojekt a.s., IČ 26475081
Pracoviště:Sweco Hydroprojekt a.s. - 001, Táborská 940/31, Nusle, 140 00 Praha 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme jedna z vedoucích inženýrsko-konzultačních společností v oboru vodního hospodářství v České republice. Nabízíme zaměstnání kvalitním odborníkům, kteří se podílejí na řešení zajímavých projektů pro české i zahraniční zákazníky.

POŽADUJEME:
SŠ / VŠ vzdělání – strojní zaměření
praxi v projektování strojní technologie
výbornou znalost práce v AutoCADu a s MS Office
znalost práce v Autodesk REVIT nebo AutoCAD Plant 3D vítána
angličtina výhodou
schopnost samostatné práce
spolehlivost a zodpovědnost

VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE BUDOU:
konstruktérské / projekční práce na projektové dokumentaci

NABÍZÍME:
práci na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí
odborná školení a možnost dalšího rozvoje
zajímavou práci v kolektivu špičkových odborníků a specialistů
pružnou pracovní dobu
stravenky
práci v rámci mezinárodní skupiny Sweco

NÁSTUP: ihned

V případě, že Vás pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS e-mailem na: [email protected] s uvedením referenčního čísla 151 v předmětu zprávy. Těšíme se na Vaše odpovědi.

Poslední změna:2017-05-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 12760830733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou