Produktový manažer/ka

SWS a. s. (MPSV)

Místo práce
157, 1 2 Březová, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-24
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií (2434)

Pracoviště a kontakty

Firma:SWS a. s., IČ 63485826
Pracoviště:SWS a. s. - pracoviště Březová, Březová 157, 763 15 Slušovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-10-24
Mzdové rozpětí:od 17000 do 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 250 kvalifikovaných pracovníků a jsme jedním z největších IT distributorů na českém trhu, na kterém působíme již téměř 25 let. Novým zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní prosperující firmy, profesní růst, možnost získání kvalifikace v atraktivním oboru, přístup k nejmodernějším technologiím, práci v mladém kolektivu a po zapracování motivující finanční ohodnocení, zajímavý balíček benefitů a školení.

Koho hledáme?
Hledáme komunikativní, příjemnou, logicky uvažující a spolehlivou osobnost s alespoň základním přehledem v oboru IT. Zkušenosti v oblasti nákupu a prodeje výhodou. Dále požadujeme mírně pokročilou znalost AJ, ŘP sk. B ,zájem o obor, pečlivost a pracovitost.

Co Vás čeká?
Po zaškolení na pozici Produktového manažera budete komunikovat s dodavateli, administrativně podporovat produktové manažery, zavádět nové produkty do našeho systému, spravovat carepacky, marketingově podporovat svěřené produkty.

Plat je od 17 do 23 tis. Kč, dle relevantních pracovních zkušeností.

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 10755560791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou