Obchodní manažer/ka v oblasti it.

SWS a. s. (MPSV)

Místo práce
Jeseniova 245, 130 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-03
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:SWS a. s., IČ 63485826
Pracoviště:SWS a. s. - pobočka Praha, Jeseniova 245/1, Žižkov, 130 00 Praha 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-04-03
Mzdové rozpětí:od 23000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 250 kvalifikovaných pracovníků a jsme jedním z největších IT distributorů na českém trhu, na kterém působíme již 25 let. Nabízíme zázemí stabilní prosperující firmy, profesní růst, možnost získání kvalifikace v atraktivním oboru, práce v dobrém a sehraném kolektivu, přístup k nejmodernějším technologiím a po zapracování motivující finanční ohodnocení, zajímavý balíček benefitů a školení. Díky neustálému rozvoji naší společnosti hledáme nového kolegu pro oblast VAD distribuce v IT.

Co Vás čeká?
Po zaškolení na pozici Obchodního manažera:
- přijímání a vyřizování objednávek
- poskytování informací obchodním partnerům
- sledování platební morálky partnerů
- služební cesty za klienty
- rozšiřování oblasti spolupráce se stávajícími obchodními partnery a hledání nových možností spolupráce

Koho hledáme?
Hledáme aktivní, schopnou, komunikativní a spolehlivou osobnost, která dokáže s klienty udržovat dobré obchodní vztahy příjemnou, nenucenou formou. Obchodní zkušenosti a základní znalost oboru VAD v IT výhodou.

Jaké vzdělání, znalosti a dovednosti byste měli mít?
- SŠ vzdělání
- pokročilá znalost AJ
- znalost práce s MS Excel a Outlook
- ŘP sk. B a ochotu cestovat

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 11918780717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou