Rosteme a proto hledáme nové posily do týmů přípravářů

SYNER, s.r.o.

Murmanská 1475/4, 100 00 Praha 10, Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Brno - město, Brno - venkov, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

odpovědnost za obchodně-technickou činnost pro vybrané investiční celky
výběr subdodavatelů a jejich hodnocení, aktualizace nákladového rozpočtu v průběhu stavby
ve spolupráci s výrobním úsekem odpovědnost za sestavení termínového plánu výstavby, jeho aktualizace a zajištění podkladů pro uzavření kontraktů s dodavateli
sestavování plánu nákupu a odbytu a zajištění jejich plnění u příslušných investičních celků
odpovědnost za koordinaci všech prací a výkonů souvisejících s přípravou a realizací výstavby a navrhování opatření k odstranění vzniklých nesrovnalostí a odchylek
úzká spolupráce s finančním úsekem (zálohy a platební kalendáře) s cílem dodržení plánu cash-flow
technická kontrola projektové dokumentace a plnění závazků ze smluv vůči odběratelům, včetně účasti na reklamačních řízeních
zpracovávání technicko-hospodářských hlášení a výkazů, zpracovávání podkladů pro technicko-ekonomické a komplexní rozbory, včetně fotodokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

práci na plný úvazek a na dobu neurčitou
zázemí silné a stabilní společnosti (Stavební firma roku 2015 v kategorii Velké stavby)
profesionální a osobní přístup
pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou
možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, 25 dnů dovolené, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Informace o náboru

kolegy do našich týmů hledáme pro centrálu Liberec a pobočky Praha a Brno
nástup dle dohody
bližší informace o společnosti naleznete na stránkách www.syner.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

samostatnost, pečlivost, důslednost, analytické schopnosti, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SYNER, s.r.o., je stavebně-inženýrská společnost s více jak pětadvacetiletou historií působící v České a Slovenské republice. Od roku 2007 je součástí silné stavební, developerské a investiční skupiny S group holding, a.s.
Zaměřuje se na realizaci průmyslových, technologických a vodohospodářských staveb, sportovních komplexů, občanských, bytových a administrativních projektů, dopravních a ekologických staveb.
Ve svém oboru se trvale řadí mezi největší a nejvýznamnější stavební společnosti v České republice.
Staví na bohatých zkušenostech a špičkových realizačních týmech. V současnosti SYNER zaměstnává cca 300 pracovníků.
Společnost SYNER se řadí mezi prosperující české stavební firmy s trvalým růstem tržní hodnoty a s úrovní řízení odpovídající standardům Evropské unie. SYNER je držitelem řady ocenění v prestižní soutěži Stavba roku, byl vyhlášen „Stavební firmou roku“, je několikanásobným nositelem značky Czech Made, ocenění Bezpečný podnik a titulu Dynamická firma. SYNER má etablovaný a pravidelně auditovaný certifikovaný systém řízení jakosti, environmentálního managementu a managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v souladu s normami ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001 a OHSAS 18001.
Stoprocentním vlastníkem společnosti je S group holding, a.s. .
ID: 2855110  Datum zveřejnění: 17.1.2017