Disponent/junior plánovač výroby

S&you by SYNERGIE

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovedá za plánovanie výroby
* spravuje report pre plánovanie z pohľadu jednotlivých zákazníkov /množstvá, čas/
* sleduje stav výroby na týždennej /dennej/ báze
* vyhodnocuje v spolupráci s výrobou indikátor plnenia plánu
* stanovuje množstvá interných a externých prepravných jednotiek pre plánovanie
* stanovuje vstupné parametre pre plánovanie produkcie na zmeny
* na týždennej báze sleduje stav objednávok /LAB/ z hľadiska kapacity výroby
* spravuje a udržuje layout vo firme pre kapacitu dielov z ohľadom na ekonomické kritéria firmy
* navrhuje optimálne výrobné dávky a optimálne množstvá skladových zásob s ohľadom na odvolávky zákazníka a výrobné dávky
* podporuje členov logistického tímu z hľadiska informačných potrieb /indikátory, reporty/
* zodpovedá za nábeh nových dielov do produkcie a výroby
* vyhodnocuje plnenie denného plánu a podľa neho modifikuje plán na nasledujúce dni
* riadi a plánuje výrobu ND a ich expedíciu k zákazníkovi

* Štruktúrovaný plat vrátane 13teho, motivačný odmeňovací systém a balíček nadštandardných benefitov
* Odborné školenia, jazykové kurzy
* Bezplatný vstup do fitnes centra
* Finančná odmena pri narodení dieťaťa
* Široké možnosti odborného rastu
* Možnosť sebarealizácie
* Zmluva na dobu neurčitú

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície.

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 02/544 155 22.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nezverejňujeme na žiadnych pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na: http://synergie.sk/referencny-program.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

* Minimálne stredoškolské vzdelanie
* min.2 ročné skúsenosti s plánovaním výroby
* Znalosti logistických procesov a spôsobov riadenia výroby sú vyhodou
* Anglický jazyk na aktívnej úrovni
* Pokročilé znalosti Excelu a SAPu
* Analytické myslenie, zmysel pre detail
* Organizačné a plánovacie schopnosti
* Tímový hráč a dobrý komunikátor
* Flexibilita

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1929233  Datum zveřejnění: 14.11.2014