Vedoucí výroby

Synergy Company s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Gen. Fanty 704, 674 01 Třebíč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (31229)

Pracoviště a kontakty

Firma:Synergy Company s.r.o., IČ 04557131
Pracoviště:Synergy Company s.r.o.-pracoviště Třebíč, Gen. Fanty 704/21, Nové Dvory, 674 01 Třebíč 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Naplň práce.:
- řízení zákaznických požadavků
- řízení projektů a výroby
- koordinace výrobních kapacit
- sestavování plánu výroby
- komunikace a jednání se zákazníky
- koordinace návštěv zákazníků
- analýza efektivity výroby a provozu
- kontrola dodržování norem a předpisů
- školení a motivace zaměstnanců
- aplikace moderních metod
- německý jazyk aktivní slovem i písmem NUTNÉ

Vedoucí výroby by měl být člověk s komplexním, strategickým i technickým myšlením, který je flexibilní, schopný týmové práce a schopný zvládat zátěžové situace. Jedná se o člověka, který má silné organizační a komunikační dovednosti.
Plat 16.000,- Kč hrubého + 5.000,- pohyblivá složka mzdy + osobní ohodnocení . K dispozicí kancelář, PC a firemní telefon.

Poslední změna:2017-02-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 12129990748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou