Obchodný riaditeľ pre SR (Žilina) 2,000-2,500€ + bonusy (stavebné komponenty)

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 2,000 -2,500€ + veľmi zaujímavé ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete mať na starosti:
- Riadenie obchodnej činnosti a riadenie tímu ľudí v rámci celej SR
- Riadenie marketingových činností – prezentácia spoločnosti, ich navrhovanie a realizácia priamo v praxi (v spolupráci s dodávateľkými spoločnosťami)
- Riadenie procesov práce pre podliehajúce oddelenia, budovanie tímu, kontroling
- Obchod pre celú SR
- Riadite tím regionálnych obchodných zástupcov tak, aby dosahovali čo najlepšie výsledky
- Zastupujete spoločnosť, ktorá má vlastnú výrobu a veľmi konkurencieschopné nastavenie pomeru kvalita-cena
- Aktívne vyhľadávate a identifikujete potenciálnych zákazníkov
- Navštevujete strategických odberateľov a partnerov
- Strategické vyjednávania, strategické plánovanie nákladov a výnosov a plánovanie
- Tvoríte obchodné stratégie a plány tržieb
- Máte za úlohu inovovať a zlepšovať obchodné procesy v spoločnosti
- Udržujete súčasnú a budujete aj novú sieť odberateľov vo všetkých regiónoch SR podľa priorít a potenciálu
- Cestujete v rámci regiónov a stretávate sa s významnými potenciálnymi odberateľmi
- Monitorujete a analyzujete trh

- Máte voľnú ruku ohľadne stratégie a plánu ako čo najefektívnejšie rozširovať sieť odberateľov v týchto regiónoch
- Firemné vozidlo v rámci bydliska a všetky bežné nástroje na tento post
- Férové a motivujúce ohodnotenie
- Ocenenia pri životných jubileách a vernostné odmeny po každom odpracovanom roku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na trhoch v rámci EU s dynamickým rozvojom výroby a predaja stavebných komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Ste obchodník a máte dobré komunikačné schopnosti
- Máte skúsenosti s vedením ľudí a motivovaním svojho tímu
- Máte dobré vyjednávacie schopnosti
- Ste samostatný človek a máte riadiace schopnosti
- Máte systém ako si veci nastaviť aby ste sa čo najefektívnejšie dostali k cieľu
- Ste lojálny a zodpovedný
- Nemusíte mať zaužívaný postup, viete situáciu zanalyzovať a pripraviť funkčný plán
- Ochota cestovať
- Min. 3-5 rokov praxe v podobnej pozícii s dosiahnutými výsledkami
- Dlhšia prax ako 5 rokov v podobnej pozícii a skúsenosti sú vítané
- Anglický alebo nemecký jazyk, preferovaný je anglický
- Znalosť poľského jazyka výhodou
- Ovládanie štandardných MS Word pre ponuky a bežné dokumenty

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 2909545  Datum zveřejnění: 3.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nástupný plat 2,000 -2,500€ + veľmi zaujímavé ročné bonusy